Форум про оподаткування, бухгалтерський облік та звітність в Україні

Форум для бухгалтерів, приватних підприємців та юристів

Чи можна перейти на єдиний податок після анулювання останнього


Особливості підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності для фізичних осіб - підприємців...

Чи можна перейти на єдиний податок після анулювання останнього

Сообщение misyuraam » 27 май 2015, 04:54

Доброго дня!

Можливо хтось стикався з наступною ситуацію.

З певних причин 2 квартали не подавались звіти та не платились ні податки, ні ЄСВ, відповідно свідоцтво було анульоване та переведено на загальну систему оподаткування. Чи реально знову перейти на єдиний податок при закритті всіх порушень (звіти, штрафи, платежі та пеня)?

Наперед вдячний!

misyuraam
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 27 май 2015, 04:41
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

Re: Чи можна перейти на єдиний податок після анулювання останнього

Сообщение MarinaPavl2015 » 04 авг 2015, 11:16

Подивіться консультацію, тут в одному абзаці є пряма відповідь на Ваше запитання: https://help.smcs.com.ua/uk/reader/arti ... yi-podatok
Для таких підприємців, які самостійно працюють на спрощеній системі, є сервіс для ведення обліку, здавання звітності, плюс інфрмаційна підтримка - консультації максимально практичні та доступні: http://smcs.com.ua. Спробуйте в ньому працювати - вам має сподобатись.

MarinaPavl2015
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 04 авг 2015, 11:01
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

Re: Чи можна перейти на єдиний податок після анулювання останнього

Сообщение saxon » 08 авг 2015, 10:51

Відповідно до пп.298.1.4. п.298.1. ст.298 Податкового кодексу суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм цього Кодексу, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб'єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року. Так, подавши заяву за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу є можливість зареєструватись платником єдиного податку. У випадку повторного анулювання такої реєстрації, протягом 2015 року вже не можна зареєструватись платником єдиного податку, бо тоді не буде дотримана вимога визначена в пп.298.1.4. п.298.1. ст.298 Податкового кодексу, а саме, що суб'єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Щодо стосується нарахування та оплати ЄСВ та податку на дохід фізичних осіб у зв’язку з отриманням грошових коштів від замовника та варіантів повернення такого платежу.

На тендер потрібна антикорупційна програма або інші довідки ?
saxon
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 08 авг 2015, 09:31
Откуда: Київ
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

Быстрый ответ

Підказка: за допомогою цих кнопок можна швидко застосувати стилі до виділеного тексту.
Смайлики
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
   

  • Також варто ознайомитися з наступними темами
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Єдиний податок (спрощена система оподаткування)

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

Loading...