Форум про оподаткування, бухгалтерський облік та звітність в Україні

Форум для бухгалтерів, приватних підприємців та юристів

Доходов нет, но есть расходы

Все, що стосується фізичних осіб - підприємців на загальній системі оподаткування...

Доходов нет, но есть расходы

Сообщение Laralara » 02 апр 2013, 20:38

Подскажите пожалуйста как правильно все учесть. Ситуация такая: открыли бар. На данный момент много расходов в связи с открытием (покупка РРО, патент, лицензия), но дохода еще естественно нет. Могу ли я уже эти расходы как-то отражать в Книге учета Д и Р? Или я их теряю пока не получу доход. Можно ли оформить возвратную фин\помощь от частного лица датой, предшествующей этим расходам? Как поступить правильнее всего?
Буду очень благодарна за ответы!

Laralara

Благодарил (а): 0 раз.

Re: Доходов нет, но есть расходы

Сообщение dmkushnir » 02 апр 2013, 20:41

на спрощеній чи загальній системі оподаткування?

dmkushnir

Благодарил (а): 30 раз.

Сообщение Laralara » 03 апр 2013, 18:55

Конечно на общей. Ведь на упрощеной системе ненужны патенты, РРО, да и лицензию никто не даст

Laralara

Благодарил (а): 0 раз.

Сообщение dmkushnir » 04 апр 2013, 06:07

я на спрощеній, за загальну не знаю. Варіант безпроцентна поворотна фінансова допомога до 1 року, але я не знаю як на загальній з оподаткуванням фіндопомоги. Поцікавтесь. Всі витрати я б записував би в книгу, доходів немає то немає за що сплачувати. Дивіться добре за тим що можна віднести на витрати, щоб не було проблем.

dmkushnir

Благодарил (а): 30 раз.

Быстрый ответ

Підказка: за допомогою цих кнопок можна швидко застосувати стилі до виділеного тексту.
Смайлики
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

Вернуться в Загальна система оподаткування