Форум про оподаткування, бухгалтерський облік та звітність в Україні

Форум для бухгалтерів, приватних підприємців та юристів

Фоп на загальній ситемі без діяльності

Все, що стосується фізичних осіб - підприємців на загальній системі оподаткування...

Re: Фоп на загальній ситемі без діяльності

Сообщение byhgalter » 29 апр 2013, 07:31

cveta_2005, є один варіант, але я думаю, що він не зовсім підходить під вашу ситуацію.
У разі зменшення суми отриманого доходу за попередній календарний квартал поточного року більше ніж на 20 відсотків у порівнянні з розрахунковою очікуваною сумою доходу на такий квартал платник податку має право зменшити суму авансового платежу, що підлягає сплаті у наступний строк, встановлений цим підпунктом, пропорційно зменшенню суми зазначеного доходу. Для такого зменшення суми авансового платежу фізичною особою - підприємцем до настання строку сплати такого авансового платежу до органу державної податкової служби подається заява у довільній формі, що містить розрахунок зменшення суми авансового платежу та коротке пояснення обставин, що призвели до зменшення суми отриманого доходу.

Якщо б ви за перший квартал отримали дохід, менше ніж очікувалось у декларації за попередній рік, то могли б зменшити авансовий платіж. Його ви зможете зменшити наступного разу.

byhgalter
Администратор

Благодарил (а): 0 раз.

Сообщение Naykrascha » 09 май 2013, 19:02

Сveta_2005,
якщо минулого року був дохід потрібно платити авансові внески щоквартально (1/4) не залежно від того чи на даний момент є діяльність.
Варіант описаний byhgalterом також прийнятний.

Вyhgalter
якщо слідувати Вашій підказці, то дохід при відсутності діяльності зменшився не тільки на 20%, а на всі 100%. Чи дозволять податкова і соц.страх згідно заяви взагалі не сплачувати авансові внески в такому випадку?

Naykrascha

Благодарил (а): 5 раз.

Сообщение byhgalter » 13 май 2013, 12:47

Naykrascha, ключевые слова в данном пункте Налогового кодекса "пропорційно зменшенню суми зазначеного доходу." Если доход уменьшился на 100%, то и соответственно авансовый платеж может уменьшиться на 100%. Но на практике с такими случаями не сталкивался.

byhgalter
Администратор

Сообщение mendoza » 22 окт 2014, 17:30

Я зареєструвався в серпні 2014. Діяльності не вів. Відповідно, я так розумію, треба подати декларацію за результатами 3-го кварталу з нулями (хоча в ДПІ сказали що нічого подавати не потрібно). До якого числа я маю її подати? Підкажіть, будь-ласка.

mendoza

Сообщение DanceWoman » 29 окт 2014, 01:20

Laralara писал(а):форум Добрый день! Помогите новичку!!! Ситуация: ФОП на общей системе зарегистрирован ноябрь 2012, годовая декларация сдана с нулями, 1 квартал 2013 деятельность также не велась, планирую начать со 2 квартала.
Вопросы:
1)нужно ли сдавать декларацию за 1 квартал с нулями?
2) сдавать ли декларацию с доходом во 2 квартале?
3)когда начинать платить авансовые платежи по НДФЛ, ЕСВ и как расчитать?
Очень благодарна буду за ответы :)
Не очень понятна суть вопроса. Независимо от того чем вы занимаетесь и занимаетесь ли вообще, налоговую отчётность вы обязаны подавать в обычном режиме. В противном случае вам насчитают за каждый просроченный/не поданный отчёт штраф.
Соответственно, во втором квартале, если будет доход, то укажите доход. Вроде всё элементарно и просто.
А как начислять налог, вам так просто никто не объяснит в двух словах. Проконсультируйтесь первый раз с бухгалтером хорошим, а потом будете сами считать.

DanceWoman

Re:Нужно платить НДС если ТОВ платит фоп

Сообщение Ольга Хижняк » 21 июл 2016, 10:00

Добрый день!

ТОВ, является НДС и прибыль на общих основаниях хочет заключить договор с ФОП 3я группа единого налога без НДС.

Фоп предоставляет ТОВ услугу и выставляет счет на суммму 133 тис. без НДС.

ТОВ должен оплатить только счет? или и НДС
Каковы действия ТОВ

Ольга Хижняк

Быстрый ответ

Підказка: за допомогою цих кнопок можна швидко застосувати стилі до виділеного тексту.
Смайлики
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

Пред.

• Також варто ознайомитися з наступними темами
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Загальна система оподаткування