Форум про оподаткування, бухгалтерський облік та звітність в Україні

Форум для бухгалтерів, приватних підприємців та юристів

Перехід на єдиний податок із загальної системи оподаткування (все, що треба знати)

Особливості підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності для фізичних осіб - підприємців...

Re: Перехід на єдиний податок із загальної системи оподаткування (все, що треба знати)

Сообщение a_lena » 02 апр 2013, 18:40

З об'єктивних причин була допущена велика заборгованість по сплаті єдиного податку (більше року). З боку податкової ніяких претензій поки не надходило. Чи уникну я штрафних санкцій, якщо сплачу суму боргу? Чи штраф і пеня нараховуються автоматично? І чи потрібно вказувати суму проплати заборгованості в декларації поточного року? Дякую.

a_lena

Благодарил (а): 0 раз.

Re: Перехід на єдиний податок із загальної системи оподаткування (все, що треба знати)

Сообщение nkndr » 10 апр 2013, 15:05

Добрий день!
Маю таке питання стосовно переходу, раніше був ФОП на заг. системі з першого кварталу 2013 у мене перехід на єдиний податок 3 група 5%.Мені нарахували авансовий платіж по загальній системі мотивуючи що я подавав звіт за 2012 рік і вказав у ньому авансові платежі на наступний рік. А єдиний податок я зобов"язаний платити згідно поданої заяви про перехід на єдиний податок. Таким чином я плачу два податки.

nkndr

Сообщение Maryna.Sheremeta » 05 мар 2018, 09:14

Скажать, будь ласка, виникла проблема.ФГ Було на системі оподаткування 4 групи Єдиний податок, а тепер через виплившу заборгованість у 7 грн нас перекине на Загальні підстави. Якось можна виправити ситуацію, коли заборгованість була лише у 7грн?

Maryna.Sheremeta

Быстрый ответ

Підказка: за допомогою цих кнопок можна швидко застосувати стилі до виділеного тексту.
Смайлики
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

Пред.

• Також варто ознайомитися з наступними темами
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Єдиний податок (спрощена система оподаткування)