Форум про оподаткування, бухгалтерський облік та звітність в Україні

Форум для бухгалтерів, приватних підприємців та юристів

Реєстратори розрахункових операцій (РРО) від А до Я

Нюанси застосування реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні розрахунків за товари чи послуги у готівковій формі...

Re: Поломка РРО, друк Z-звіту і повний .....

Сообщение pvks » 11 апр 2016, 09:58

Доброго дня. Така проблема по РРО:
-07.04.2016 року наш апарат видав помилку, я з якою 7.04.16 року ми відправили виробнику на перепрошивку.
-11.04.2016 року приїхав наш рідний MGN707-TS з сервісу з х-звітом. Z-звіт нам не зробили.
На момент поломки в РРО проводилась операція і чек розпечатало наполовину, а сьогодні 11.04.16 року фіскальний чек за 04.04.16 року, половина якого вийшла з РРО 07.04.2016 розпечатвся повністю вже 11.04.2016.
І тепер проблема нема z-звіту, є два чека на одну суму...По ідеї ця сума подвоїлась в податкову.
Прибуткових чеків у нас немає і запасного апарата у нас немає...
По закону має бути Z-звіт, чи можна його ще напечатати чи вже нема смислу?
Як бути з чеками???
Як вщзагалі бути з поломкою і чи сервіс мав зробити зетку.
Дякую
Последний раз редактировалось pvks 11 апр 2016, 10:06, всего редактировалось 1 раз.

pvks

Благодарил (а): 0 раз.

Re: Реєстратори розрахункових операцій (РРО) від А до Я

Сообщение pvks » 11 апр 2016, 10:01

pvks, Як це все тепер можна вирішити і як працювати далі щоб було згідно законодавства???

pvks

Re: Реєстратори розрахункових операцій (РРО) від А до Я

Сообщение nadia505 » 24 ноя 2017, 09:53

Доброго дня! ТзОВ єдинник 3 група без пдв здійснює кілька видів діяльності. Чи можна зареєструвати касовий апарат за місцем реєстрації СТО(станції тех.обслуговування), але направляти відвідувачів з бані (відпочинковий комплекс) до СТО для розрахунку по касавому апарату??? Чи це законно? Чи повинні бути 2 касові апарати на 2 місцях? дякую

nadia505

Быстрый ответ

Підказка: за допомогою цих кнопок можна швидко застосувати стилі до виділеного тексту.
Смайлики
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

Пред.

Вернуться в Застосування РРО та касова дисципліна