Форум про оподаткування, бухгалтерський облік та звітність в Україні

Форум для бухгалтерів, приватних підприємців та юристів

Як зареєструватися приватним підприємцем (ФОП) та стати на облік у державних органах

Все, що стосується порядку реєстрації або закриття підприємницької діяльності, отримання дозвільних документів на торгівлю, ліцензій, патентів, тощо...

Re: Як зареєструватися приватним підприємцем (ФОП) та стати на облік у державних органах

Сообщение dima-ok15 » 24 ноя 2014, 23:03

Підкажіть
Якщо я хочу запустити інформаційний портал свого міста
Чи потрібно мені для цього оформлювати ПП чи для цього є якась інша реєстрація ?
Заздалегідь спасибі !

dima-ok15

Благодарил (а): 0 раз.

Re: Як зареєструватися приватним підприємцем (ФОП) та стати на облік у державних органах

Сообщение ladytat » 20 фев 2015, 10:30

Может кому пригодится как заполнить карточку регистрационную, видео

https://www.youtube.com/watch?v=KQa0VtAmgHc

ladytat

Сообщение Елена0805 » 03 мар 2015, 13:40

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка чи можна перереєструватись фізичній особі підприємцю на юридичну особу? якщо так то що для цього портібно?

Елена0805

Сообщение PMAngel » 20 июл 2015, 15:16

Описание как заегистрироваться по интернету: http://spd-ua.livejournal.com/722.html

PMAngel

Сообщение odyn_07 » 25 фев 2016, 19:35

Доброго дня! В мене таке питання до вас шановна адміністрація сайту. Я зареєструвався в держреєстратора як приватний підприємець. Планував займатися ремонтом компьютерноіі техніки але зараз я не маю можливості займатися цією справою. В податковій службі я не реєструвався і ніякі бланки не заповнював. В мене таке питання чи зможу я через деякий час закрити підприємця, які мені для цього потрібно здати звіти і чи потрібно сплачувати які небудь податки? Наперед вдячний. І ще цікавить таке питання - на якій системі оподаткування я буду в податковій.

odyn_07

Сообщение vnuk » 25 мар 2017, 16:55

З моменту державної реєстрації ФОП, Ви автоматично перебуваєте на загальній системі оподаткування!

Надання юридичних послуг в Броварах та Києві
vnuk

Быстрый ответ

Підказка: за допомогою цих кнопок можна швидко застосувати стилі до виділеного тексту.
Смайлики
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

Пред.

Вернуться в Дозвільна система (реєстрація, перереєстрація, закриття)