Форум про оподаткування, бухгалтерський облік та звітність в Україні

Форум для бухгалтерів, приватних підприємців та юристів

Які документи потрібні під час перевірки

Особливості підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності для фізичних осіб - підприємців...

Які документи потрібні під час перевірки

Сообщение Вов » 13 апр 2015, 21:54

Я місяць тому зареєструвався як спрощенець на 3-й групі, не платник ПДВ. Діяльність КВЕД 62.01 - Комп’ютерне програмування, 62.02 - Консультації з питань інформатизації. Працюю лише по безналу. У податковій мені постійно наголошували на тому, що для перевірок будуть потрібні договори.

Зрозуміло, що в разі розробки програми на замовлення є сенс укладати договір. Але якщо до мене звернуться із простим питанням, що можно швидко вирішити і забути про нього, то чи не достатньо буде акту прийому-передачі виконаних робіт? А як бути в разі, коли замовник послуги -- фізична особа?

Також планую використовувати договір оферти. Отже, чи достатньо перевіряючим буде просто надати його текст, оскільки оферта може не підписуватись сторонами, а бути акцептована, наприклад, шляхом перерахування коштів для сплати певних послуги за цим договором.

Взагалі, які первинні документи що підтверджують надходження коштів у мене повиння бути обов’язково? Де можна знайти їх перелік?

Вов

Благодарил (а): 0 раз.

Re: Які документи потрібні під час перевірки

Сообщение Оксана10 » 09 окт 2015, 00:28

Спасибо, очень полезная статья!
Но обычно ответы на такие вопросы я ищу в газете Все о бухгалтерском учёте. Я бухгалтер и на роботе без этой газеты просто не могу работать. Бухгалтерам и юристам очень советую!
Раньше нам один журнал на два отдела с юристами директор выписывал, и мы его поделить не могли, но проблем была решена — директор просто начал выписывать две газеты, и конфликта как не бывало!
Очень советую газету!

Оксана10

Благодарил (а): 0 раз.

Быстрый ответ

Підказка: за допомогою цих кнопок можна швидко застосувати стилі до виділеного тексту.
Смайлики
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

Вернуться в Єдиний податок (спрощена система оподаткування)